Δευτέρα, 5 Μαρτίου 2012

Με τα αποτελέσματα των εκλογών στις 19/1/2012 στο νοσοκομείο μας άλλαξε το πολιτικό - συνδικαλιστικό σκηνικό
Ενδεικτικά :

ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΨΗΦΙΣΑΝ  410 ΓΙΑ ΔΣ ,396 ΕΓΚΥΡΑ,8 ΛΕΥΚΑ,11 ΑΚΥΡΑ

ΕΛΑΒΑΝ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 233 Ψήφους-5 έδρες
              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΙΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ
78 Ψήφους-2 έδρες
              ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
        71 Ψήφους-2 έδρες
              ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΟΤΗΤΗΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ                    14  Ψήφους
για ΠΟΕΔΗΝ 169 ,161 ΕΓΚΥΡΑ,4 ΛΕΥΚΑ,4 ΑΚΥΡΑ

ΕΛΑΒΑΝ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 80 Ψήφους-2 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ
              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΙΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ
38 Ψήφους-1 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ
              ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
        31 Ψήφους
              ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΟΤΗΤΗΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ                    12  Ψήφους

1.        ΑΡΑΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου  (ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ)                    110
2.        ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΑΝΝΑ του Νικήτα                        (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ)
              78
3.        ΓΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Σπυρίδων                    (ΕΙΔ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ)
            48
4.    ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου  (ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)                    88
5.    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Πολύκαρπου (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ)            18
6.    ΖΑΜΠΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου    (Δ/ΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ)                      84
7.    ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τουΓεωργίου (ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ)41
8.      ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου (ΕΙΔ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ)                  125
9.      ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου                        (ΕΙΔ/ΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ)            15
10.    ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννου              (ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ)
        44
11.    ΚΩΤΣΑΚΗ ΣΟΥΛΑ του Γεωργίου                      (
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ)        44
12.    ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου                (ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ)
          96
13.      ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ του Αχχιλέα                              (ΕΙΔ/ΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ)          19
14.    ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Ηλία                        (ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ)
          129
15.    ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ                            (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ)
                94
16.    ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου                  (ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ)
        55

Για Εξελεγκτική Επιτροπή

1.ΒΛΑΜΗ ΝΙΚΗ του Γρηγορίου  (ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ)  22

Για αντιπροσώπους στο Συνέδριο της Π.Ο.Ε.Δ.Η.Ν.

1.ΑΡΑΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  Θεοδώρου  57
2. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Ηλία            62
3.ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  Νικολάου          26
4. ΒΛΑΜΗ ΝΙΚΗ του Γρηγορίου                      33